LadyVu.com

Kako pokrenuti izgubiti na težini?

kao što su trčanje za izgubiti težinu

Ako ste se odlučili za mršavljenja, najjednostavniji stvar koju možete učiniti je - da sam se u jutarnjim satima puzati pokrenuti trajanju od 10 - 15 minuta. Uostalom, to je bolje nego ništa? Osim toga, ne treba puno a tako malo bedra, stražnjice, pritisnite, noge, ruke, itd zategnuti. Nakon trčanje za šest mjeseci tako, mnogi ljudi shvatiti da u potpunosti promijenili svoje obrasce. Pitanje je: zašto?

Na ovo pitanje bi mogao odgovoriti na razuman liječnik. A ako to nije na raspolaganju, mi ćemo pokušati otkriti istinu s vama: kao trčanje za izgubiti težinu.

Počnimo s 60 minuta ...

U tijelu, energija se pohranjuje u dva oblika - glikogen (lako probavljiv izvor energije) i masti (katabolizam na ruci dosega u najmanju ruku). Naravno, tu su i proteini (oni koji su u mišićima), oni su apsorbira manje glikogena, ali najbolje od masti. Dakle, ako nema glikogena, tijelo je zadovoljstvo da vam se mišići, od masti.

Kada pokrenete 10 - 20 minuta, tijelo koristi glikogen ili bez brige o bilo čemu. Vi se opustite, glikogen je obnovljena. Metabolizam radi na ovaj način do 40 - 50 minuta. Zatim, cijela dionica glikogena isprazne.

Masti se razgrađuju se polako, tijelo ne može riskirati i nositi se sa svojim recikliranje, jer bez stalne opskrbe glikogena ga je uplašilo. Dakle, u tijeku su lako probavljive mišića.



To se događa kada ste jako želite izgubiti težinu i trčanje 60 minuta ili više.

Mi ćemo pokrenuti stotina metara

Dakle, pitanje je kako se pokrenuti, gube na težini, je još uvijek otvoren. Ali sada barem znam kako se ne kandidira.

Pa koliko kilometara trčanje, gube na težini na štetu trčanje oko-max brzinu na 100 metara? Za one koji žele izgubiti na težini jogging Interval stvorio.

Prvo, trčanje 100 metara nositi, to je - sprint na maksimalnoj brzini. Dalje - 100 metara i 100 metara korak trustsoy.Delo da je važno ne kako pokrenuti, kako pokrenuti, gube na težini.



Dakle, u tijelu sprinta samo 100m dijeli sve stvari koje će doći za 40 minuta trčanja. Nakon toga, za vrijeme koraka se oporavi, cijepanje to mast napuniti glikogen rezerve. A u završnoj 100m trčanja se vraća glikogena ravnoteže i paralelno ga potrošiti, a time se ne prekida razgradnju masti.

Ona dijeli masti, a ne proteine, jer unutra smo stvorili povoljno okruženje za metabolizam lipida. Puno kisika i puno protoka krvi do masnih stanica - ključ samo cijepanje masti.

I još jedna stvar: kad bolje je raditi za izgubiti težinu. Ujutro naše glikogen rezerve gotovo na nulu, jer je u snu, mi također troši energiju.

Dakle, u jutarnjim satima, ti si brže nego u bilo koje drugo doba dana, počinju probavljati svoje rezerve masnoće.

Ova utrka treba prakticirati 2 puta tjedno u trajanju od 30 minuta.

Video: Kako pokrenuti izgubiti na težini. Trčanje za zdravlje

Video: Kako pokrenuti izgubiti težinu

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Kako pokrenuti?Kako pokrenuti?
Trčanje ujutro izgubiti težinuTrčanje ujutro izgubiti težinu
Da li trčanje za izgubiti težinu?Da li trčanje za izgubiti težinu?
Kako pokrenuti izgubiti na težini?Kako pokrenuti izgubiti na težini?
Trčanje za spaljivanje mastiTrčanje za spaljivanje masti
Trčanje za mršavljenje u večernjim satimaTrčanje za mršavljenje u večernjim satima
Koliko dugo trebam raditi za izgubiti težinu?Koliko dugo trebam raditi za izgubiti težinu?
Kako brzo smršaviti bez dijeta?Kako brzo smršaviti bez dijeta?
Koliko puta tjedno je potrebno pokrenuti?Koliko puta tjedno je potrebno pokrenuti?
Kada pokrenete bolje?Kada pokrenete bolje?
» » » Kako pokrenuti izgubiti na težini?