LadyVu.com

Složeni opće razvojne vježbe

složene opće razvojne vježbe

Riječ „opći razvojni” naveivaet blagi nostalgija za školske godine. Ako danas smo bili u mogućnosti da ostvari i izgubiti težinu s žarom s kojim smo nekad izbjegavati, otmazyvat i izmicanje kompleksa općih razvojnih vježbi, ponudio mnogo volio „teretana učitelj”, vjerujte mi, svaki drugi bi se brojka od Cindy Crawford.

No, vrijeme je da ponovno procijenite svoju poziciju u životu, a sada smo sami tražimo istu dosadno, a ne kreativni i bezlične vježbe za cijelo tijelo, punjenje, grijanje i topla-up. Mi ćemo pokušati da Vam škola složene opće razvojne vježbe u pokretu, da tako kažemo, „umak” od modernog sjaja i fitness način.



Ali, prvo, razmislimo zajedno kako raditi cijelo tijelo i dobiti proces je također zadovoljstvo.

Najbolja obshcherazvivajushchih kompleks - ples i punjenje

igranje - jedan od rijetkih vrsta fitnessa koji stvarno razvija svoje tijelo temeljito. Ako se pojam općeg razvojnog programa vježbi koju razboljelo samo po sebi, ne stoji još uvijek, „izmisliti” njihov pristup u razvoju svih mišićnih skupina može biti napisan na bilo koji plesni tečaj.



Druga mogućnost - jutarnja tjelovježba. Dobro je da ima vremena za to svaki. Osim toga, optužba se može podnijeti, kao skup općih razvojnih vježbi s raznim opreme, kao što su konopac za preskakanje, fitball, gimnastika obruč, zdravlje, itd disk

vježbe

Također nudimo mogućnost složenih općih razvojnih vježbi s objektima, naime, s fitness bend.

  1. Guma držati u našim rukama, lijeva noga ispred, desno straga, napola savijena koljena. Čučanj s okretom u pokretu protežu gumicu u ruke - 10 puta po strani.
  2. Prefinjenim vježbe: čučanj, dodirivanje poda s koljena i ruke sa gumenom trakom da se uzdigne iznad, na razini glave.
  3. SP - noge zajedno, ruke podigao iznad glave. Lunging na stranu, čučeći, ruke se protežu na prsima.
  4. Postaje širok stav, desnom nogom naprijed, lijevo s elastičnim bend koji obrađuje držati u našim rukama ispred sebe. Od mjestu sklopljenih ruku, izravnajte ruke ispred sebe i vrati na SP. Izvođenje 10 puta na svakoj strani.
  5. SP - niski stalak, zar savijena koljena pod pravim kutom, ostavio na podu, lijeva ruka drži ručku, pravo na njegovoj strani. Rise, uzimajući koljeno na podu, povlačenjem guma. Izvođenje na obje strane.
  6. Udari pozu naglasak leži sa nogama ispružene. Guma bacanja za ručkom noža pod kistom. Ravnanje ruke, protežu gumicu i tako istisnuti. Mi radimo 15 puta.
  7. Sjedimo na podu, noge su savijena, guma fix za noge, držanje u ruci. Ispraviti svoje noge, mi okrenuti tijelo i širi ruke sa strane.
  8. IP - isto kao i tijelo se naginje prema nogama i rukama uvučenim. Mi popraviti situaciju i vratiti se na SP.

Video: Kompleks opći razvojni uprazhneniy_1

Video: složene opće razvojne vježbe №1.

Video: Trčanje tehnika - cross-country Opći razvojni vježbe

Video: Metode općih razvojnih vježbi.

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Vježbe za cijelo tijelo mršavljenjeVježbe za cijelo tijelo mršavljenje
Callanetics - je najučinkovitiji skup vježbiCallanetics - je najučinkovitiji skup vježbi
Vrste fitnessaVrste fitnessa
Punjenje za školuPunjenje za školu
Ples fitnessPles fitness
Callanetics. Ukupno shema za zapošljavanjeCallanetics. Ukupno shema za zapošljavanje
Vježbe za sve grupe mišićaVježbe za sve grupe mišića
Zglobni gimnastikaZglobni gimnastika
Tabata vježbe za ženeTabata vježbe za žene
Fitness s Cindy CrawfordFitness s Cindy Crawford
» » » Složeni opće razvojne vježbe