LadyVu.com

Piće za sagorijevanje masti

napitci za sagorijevanje masti

Postoje neki „poseban” sok s naglaskom na detox. To znači da su ovi voćni napitci, su mnogo aktivniji od drugih, pomaže očistiti tijelo. Čišćenje - to je gotovo zajamčena mršavljenja, u stvari, čak mi ne možemo ni zamisliti koliko mi se nakupila u „smeće”, dodaje razočaranja tijekom vaganja.

Oni također mogu biti pozvani piće za masnoće spaljivanja, jer da se spali sve, potrebno je požar - detox sokove, kao ništa drugo, pomoć raskochegarit metabolizam.

Dakle, neka je piti receptima da se spali salo!

Detox sok



Najbolja opcija Detox sok - je kombinacija citrusa i plodovi su vlaknima (jabuka, mrkva, đumbir, itd.) Samo par čaša svježe sokove od agruma tjedno i očistiti probavni trakt otpada nakupljenog u njemu za cijeli mjesec!

Mix raznih citrusa i đumbir, mrkva i jabuka i propustiti kroz sokovnik zajedno - ovdje je briljantno jednostavan tretman za mršavljenje.

Koktel za spaljivanje masti

Ako se odlučite ne samo „piće, gubitka težine”, ali i malo sjesti na tekući dijeta, će biti korisno za masnoće spaljivanja koktel. Njihova ljepota je u tome što oni sadrže sve hranjive tvari voća i povrća, kao i proteina i kalcija, zbog bazi mlijeka. Sve to ne samo da počinje proces aktivnog mršavljenja, ali također će svoje zalogaje, a dijetetski i pluća. Možete odabrati dan za „kokteylevoy” dijeta ili zamijeniti ručak i popodnevni čaj takvo piće.

koktel od jagoda

sastojci:

  • Jagoda - kg;
  • obrano mlijeko - 2 šalice.


priprema

Za pripremu napitka za sagorijevanje masti prignječenjem jagode u blender, a zatim dodati mlijeko i umutiti ponovo.

Koktel se može hraniti s metvicom, sjemena ili lana slomiti oraščića.

Video: gubitak težine # piće za masnoće spaljivanja # pojeo sam za taj dan # Moje dodaci

Video: Kako napraviti napitak za masnoće spaljivanja

Video: Kako napraviti fat burner kod kuće

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Pijte za brzo mršavljenjePijte za brzo mršavljenje
Pijte dijeta kod kućePijte dijeta kod kuće
Đumbir koktel za mršavljenjeĐumbir koktel za mršavljenje
Pića izgaranje masnoćaPića izgaranje masnoća
Čišćenja tijela pomoću detox dijetaČišćenja tijela pomoću detox dijeta
Dijeta Julia VysotskyDijeta Julia Vysotsky
To sagorijeva masnoće u tijelu?To sagorijeva masnoće u tijelu?
Med dijetaMed dijeta
Đumbir s limunom i medom - zdravi receptiĐumbir s limunom i medom - zdravi recepti
Novo na prehrambene kulture - detoksikaciju organizma, kao univerzalna dijeta koja pomaže dobili…Novo na prehrambene kulture - detoksikaciju organizma, kao univerzalna dijeta koja pomaže dobili…
» » » Piće za sagorijevanje masti