LadyVu.com

Vježbe na loptu

vježbe na loptu

Veliki ili gimnastika lopta fitball - pronalazak švicarskih liječnika koji su ga koristili za rehabilitaciju pacijenata. Danas upotrebljavamo vježbe na lopti, uglavnom za mršavljenje.



Redovne vježbe na loptu će biti pozitivna za tisak, bedra, stražnjice, nogu, ruku i leđa. To je - cijelo tijelo. Osim toga, vježbanje na gumene lopte se koriste u treninzima za trudnice razvoj mišića dna zdjelice i LFK za osobe s bolestima lokomotornog sustava.

vježbe



Mi kreditnog klasični set vježbi na lopti za mršavljenje u području abdomena.

  1. Mi se naglasak na podlaktice, držati loptu između svojih nogu, izravnajte koljena i ispraviti svoje noge kao što uzdisati. Izvođenje 8 - 16 puta.
  2. Zatim držati loptu nadstrešnica ravne noge i obavljaju uvijanje na desno - lijevo. Čini 8 - 16 puta.
  3. Sljedeće vježbe s velikom loptom - nadskup: učiniti upr.1 upr.2 i opet na 8 - 16 puta.
  4. Mi izostaviti loptu na podu, leći i staviti na noge. Kut koljena 90, s rukama iza glave, to oko 24 ponavljanja.
  5. Dodavanje twist na desno - lijevo. Izdahnite na vrhu.
  6. Alternativni dizanje tijelo od savijanja.
  7. Povlačenjem nogama, noge na loptu, podignite zdjelicu i stoji 8 broji. Spuštamo na udisaju, uzdisati, podignite zdjelicu, a zatim podignite desnu nogu - popraviti položaj na 8 točaka. Izostaviti zdjelicu i noge dolje, udahnuti, izdahnuti, prema gore i ponovite na lijevoj nozi.
  8. Držite loptu između nogu, ruku uz tijelo, čine up prozore s ravnim nogama gore. Kućište je čvrsto pritisnuo na pod, provesti 16 puta.
  9. Prefinjenim - dodati loptu s noge na ruke, i obrnuto. Mi radimo 16 puta.
  10. Noge držati ravno, lopta između nogu, ruku na stranu, uvijanje - izostaviti stopala s loptom u lijevu stranu, vratiti u centar i pravo.
  11. Podignite noge s loptom okomito, što uvijanje s jedne na drugu stranu.
  12. ležao smo na njegovoj strani, lopta je pričvršćen između zaustavljanja, usredotočiti na lijevoj podlaktici. Podignite noge ravno gore. Zatim povući ravnu nogu naprijed i natrag. Držite noge suspendiran za 8 račune.
  13. Promjena smjera. Ponovite upr.12. Svaka vježba raditi 8 - 16 puta.
  14. Mi promijene stranu, uzeti naglasak na desnom koljenu, počiva na stranu na loptu. Podignite lijevu nogu - 8 - 16 puta, a zatim popraviti i pulsirajuća uzdiže samo gore. Mi izvući nogu naprijed - nazad. Ponavljamo opet - podigne, pulsiranje na putu. Ravno rezervat noge sprijeda i podignite proljeće i kasni po težini.
  15. Promjena strane i ponovite na desnoj nozi.

Video: Vježbe za mišiće leđa kod kuće | fitball | 1. dio

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Vježba na fitball mršavljenjeVježba na fitball mršavljenje
Vježba na fitball trbuh mršavljenjeVježba na fitball trbuh mršavljenje
Fitness loptaFitness lopta
Vježba na lopti za trbuh mršavljenjeVježba na lopti za trbuh mršavljenje
Fitness lopta - vježbe za mršavljenjeFitness lopta - vježbe za mršavljenje
Vježbe za trudnice 3 tromjesečjaVježbe za trudnice 3 tromjesečja
Fitball mršavljenjeFitball mršavljenje
Vježba Ball za fitnessVježba Ball za fitness
Vježbe za leđa na loptuVježbe za leđa na loptu
Vježbe s gimnastička loptuVježbe s gimnastička loptu
» » » Vježbe na loptu