LadyVu.com

Dijeta izbornici za tjedan recepata

dijeta izbornike za tjedan recepata

Kako bi se ostaviti prekomjernu težinu trajno, trebate pažljivo pratiti količinu kalorija konzumira s hranom. Kako ne gubiti vrijeme računajući energetska vrijednost svakog jela, možete jednostavno koristiti gotove recepte dijetetski meni za tjedan dana. U takvom plan obroka, u pravilu, već se uzima u obzir ogrjevna vrijednost jela, a ljudi će uvijek znati koliko proteina, masti i ugljikohidrata je koristio.

Pravilna prehrana hrana - koja uključuje izbornik za tjedan dana?

Prvo, neka je navesti da nutricionisti i liječnici ne preporučuju kupiti „čudo” kovčege i koktela. Oni često ne sadrže potrebne za normalno funkcioniranje tijela vitamina i tvari. Bilo bi bolje koristiti recepte i pripremiti jela na svoje vlastite. Tako ćete biti sigurni u njihovu svježinu i sigurnost.

Također je preporučeno u jelovnik potrebno je uključiti juhe. Hranjiva je, korisno i nije jako hranjiv jelo, ako ga kuhati od masnog mesa i povrća ili ribe juha, koja također ima izvrstan okus.



dijetetski meni za tjedan dana mora biti kalorijski izračunati. Ako ljudi su aktivno uključeni u sport, onda on treba konzumirati određenu količinu proteina, tako da je bolje odabrati plan s višom vrijednosti energije i bjelančevina obroka. Ako unos kalorija se ne broje, bolje je potražiti druge opcije.

Primjeri prehrani izbornik za tjedan

plan obroka za taj dan je kako slijedi:

  1. Doručak - proteina omlet ili zobene pahuljice na vodi s medom i orasima, ili povrća fritule s kuhanim jajima.
  2. Ručak - niske masnoće jogurt ili komad voća.
  3. Ručak - juha od povrća, bijelo meso ili riba file s pirjanim povrćem ili ukusan sutlijaš.
  4. Snack - salata ili voće ili jogurt ili čaša jogurta sa žličicom meda.
  5. Večera - file od mršavih ribe s grahom ili bijelo meso, pari s povrćem salata ili salsom.

Kao što možete vidjeti, u svakom obroku naslikao nekoliko jela. Tijekom tjedna, možete izmjenjivati ​​razna jela i time da jedu ukusna i raznolika. Dakle, i sastavio dijeta izbornik za tjedan dana. plan obroka možete napraviti svoj vlastiti, samo trebate pokupiti recepte.

Dijetalna hrana - opcije izbornika za tjedan recepata

Mi smo već dali grubi obris korištenju hrane za taj dan.



Dijeta izbornici za tjedan dana za mršavljenje, možete napraviti svoj vlastiti uzimanjem uzorka s obzirom na članak primjer. Pripremiti jela iz prehrane plana jednostavan. Meso i riba mora biti učinjeno za par, a ne dodavati u salate preljev, ili koristiti za kuhanje umak limuna i maslinovo ulje. Time se štedi na kalorije.

Juha od povrća za prehrambene izbornik

sastojci:

  • papar, svježe rajčice, celer, kupus - 100 g svake komponente;
  • Mrkva - 1 PC;
  • -1 luk komada;
  • bilje - na okus.

priprema

Povrće očistiti, oprati i izrezati da se na uobičajen način u tavi na sipati 3 litre vode i donijeti ga na čir. Voda dodati povrće redom - prvo staviti paprike i celera, nakon 3-5 minute se doda kupus, mrkva, luk i rajčica. Povrće se kuha dok ne omekša i dodati soli i začina. Zeleni sitno sjeckani i staviti u zdjelu.

Juha ne mogu dodati krumpir, ali može uključiti i druge povrće bez škroba. To neznatno povećanje kalorija, ali to može dramatično promijeniti okus.

dijeta izbornike za tjedan pohudeniya1dijeta izbornike za tjedan pohudeniya2dijeta izbornike za tjedan pohudeniya3
dijeta izbornike za tjedan pohudeniya4dijeta izbornike za tjedan pohudeniya5dijeta izbornike za tjedan pohudeniya6
dijeta izbornike za tjedan pohudeniya7dijeta izbornike za tjedan pohudeniya8dijeta izbornike za tjedan pohudeniya9

Video: Izbornik za tjedan dana za mršavljenje

Video: Tatjana Rybakova - recepti, izbornici za tjedan

Video: Izbornik za tjedan dana. Korak po korak Primjer - 1

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Dijeta Haley Pomeroy - meni za svaki danDijeta Haley Pomeroy - meni za svaki dan
Dijeta za giht - gruba izbornikDijeta za giht - gruba izbornik
Kalorija juha s piletinomKalorija juha s piletinom
Proteinska dijeta: IzbornikProteinska dijeta: Izbornik
Kalorija boršč s govedinomKalorija boršč s govedinom
Energija dijetaEnergija dijeta
Palačinke - kalorijaPalačinke - kalorija
Kalorija boršč sa svinjetinomKalorija boršč sa svinjetinom
Dijeta Polina Gagarina - meni za tjedan danaDijeta Polina Gagarina - meni za tjedan dana
Juha od kupusa Dijeta 7 danaJuha od kupusa Dijeta 7 dana
» » » Dijeta izbornici za tjedan recepata