LadyVu.com

Nastava Anita Lutsenko

lekcije s Anita Lutsenko

Anita Lutsenko - to je „Čelična dama” nacionalne fitness industriji. Koliko ljudi su narasli tanka za nju „bičem”, a koliko je tek doživjeti ovaj blaženstvo - reći da nitko ne može.

pravilan mršavljenja

sjednice s Anita Lutsenko uvijek ima ekstremno karakter, jer oni gube na težini, čiji je hipotetski vitka zmija duže vrijeme ne vjeruje čovječanstvo. Međutim, Anita smatra da je rad trenera u takvim situacijama je više kao sjednica s psihologom - svaki treba svoj pristup, netko može biti korisna za mršavljenje će ići u McDonalds i bi li nešto što želite.



No, najviše od treninga Anita Lutsenko raditi mrkve. To užasno ponašanje i nedostatak suzdržanosti izjavama i stvorio auru oko željeznom damom po imenu Lutsenko. Evo, trener masa „širokog” opravdan, jer je to zapravo i nije tako loše, samo što većina ljudi koristi percipirati informacije kroz plač.

Što se tiče hrane, Anita Lutsenko se dopušta da sve to sbredet glave. No, za to se može postići samo ako se vježba redovito i intenzivno. Želite bombona - mora iscijedi 20 puta, a potom razmišljati o tome, tu su snage proveo neke sumnjive ugljikohidrate?

vježbe



Intenzivni trening s Anitom Lutsenko - to nije uvijek sata nastave. Anita kaže da je najkorisniji, to je deset minuta vježbanja, ali na dnevnoj bazi. Samo desetak minuta dnevno - i uvijek ćete biti tanak. Dovoljno je da je trening potrebno primijeniti, kao pranje zubi, učinite to na stroju.

Danas ćemo raditi kondicijski trening Demi Moore i Anita Lutsenko. Neka ovo vječno lijepa žena poslužiti kao primjer za gubljenje težine.

  1. Noge - šire od širine ramena, ruke na njegov remen, čarape vrozn. Mi radimo 50 trbušnjaka plie.
  2. Mi smo stavljanjem jednom nogom naprijed, natrag nogu - na prste. Mi smo dobili niz, dodirivanje poda s leđa nogom, i uspon na vrh. Ponovite 25 puta.
  3. Uzmite u rukama bučica, sjesti na stolicu. Mi nagnuti prema naprijed, tako da je njegov želudac ležao na bokove. Savijanje koljena, to žudnja za ruke. Na vrhu noža i povezati izostaviti hands 25 puta.
  4. Početni položaj - leži na podu, ruku - oslonac pod glavu, potkoljenica - savijen, gornji - linija. Mi radimo za noge dizanje na maksimalnu visinu. Ponovite 25 puta.
  5. Nakon ostvarivanja interval trening Anita Lutsenko uključiti u rad unutarnji bedrenih mišića. Bez promjene položaja tijela sa prethodne vježbe, jednostavno saviti na vrh nogu i izravnajte dno. I to je dno stopala i napraviti slične nadogradnje. Ponovite 25 puta.
  6. Lezite na leđa, budaletina u ruci ravno, napola pognut noge. Namazi ruke na stranu, ne dodiruju pod, spojite ispred prsa kao što uzdisati. Ponovite 25 puta.
  7. Skrećemo u tisku - ruke iza glave, čineći tijelo diže na izdisaju. Ponovite 25 puta.

Video: Dnevnik mršavljenja: drugi trening sa Anita Lutsenko - Sve Bude dobro - Broj 366 - 01.04.14

Video: Blogovi mršavljenje Anita Lutsenko 1 sat

Dijelite na društvenim mrežama:

Povezan
Dijetetičar Margarita Koroleva - SavjetiDijetetičar Margarita Koroleva - Savjeti
Set vježbi za trudniceSet vježbi za trudnice
Vježbe za izgubiti težinu nakon porodaVježbe za izgubiti težinu nakon poroda
Sport nakon porodaSport nakon poroda
Anita Lutsenko: tajne uspješnog mršavljenjaAnita Lutsenko: tajne uspješnog mršavljenja
Kako odabrati grudnjak za trudnice?Kako odabrati grudnjak za trudnice?
Anita lutsenko- kako ukloniti trbuh masnoće?Anita lutsenko- kako ukloniti trbuh masnoće?
Stan želuca u 5 minutaStan želuca u 5 minuta
Punjenje Anita LutsenkoPunjenje Anita Lutsenko
Mršaviti s Anita LutsenkoMršaviti s Anita Lutsenko
» » » Nastava Anita Lutsenko